Firmamız 1998 yılından bu yana Kayseri ilinde kurye hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.Sektöründe önemli yol kat ederek, üst düzey ciddi firma ve kuruluşları referans verecek duruma gelmiştir.Sektördeki istikrarlı yürüyüşünü kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız dağıtım ve kurye hizmetleri konusunda kayseri de daha uzun yıllar bu boşluğu dolduracaktır.
 

Kuruluş aşamasında İmzalı, İmzasız gibi hizmet modelleriyle hizmete başlamış, müşteri beklentilerine paralel olarak Kişiye Özel, Sözleşmeli, Kimlik Şartlı, Randevulu dağıtım gibi hizmet modelleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir. 1998 yılında Kayseri içi Kurye birimini kurarak gün içi saatli teslimat hizmetini de vermeye başlamıştır.

2008 yılında bankalara ait Kredi Kartları ve Banka Kartları dağıtımına başlamış güvenli ve kaliteli hizmeti nedeniyle kısa sürede birçok bankanın çözüm ortağı olma başarısı göstermiştir.
 

VİZYON

Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmak.

MİSYON

Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak.

 

Tecrübeli uzman personelimiz ve profesyonel ekipman ile gönderileriniz ilgili kişi veya kuruma titizlik ve güvenle ulaşır. 

Zamanın çok önemli olduğu iş akışında kurye taşıma ve ulaştırma ihtiyaçlarınıza hızla ve tam zamanında hizmet veriyoruz. 

Tecrübe, modern altyapı, profesyonel ekip ve ekipman ile kurye ihtiyaçlarınıza minimum maliyetli çözümler. 

Ana Sayfa  -  Firma Profili  Hizmetlerimiz   -   Referanslarımız   -   Bize Ulaşın                                                                                                          Copyright 2015 | Kayseri Kurye Dağıtım Hizmetleri