İMZALI KURYE DAĞITIM

Teslim alanın adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Aksi belirtilmedikçe Hane adreslerine yapılan teslimat; kişinin kendisine, adreste ikamet eden kişilere, apartman güvenlik görevlisine veya komşusuna ad, soyad ve imza karşılığı teslim edilir. Hane adreslerine yapılan teslimatlarda adreste kimsenin bulunamaması durumunda Haber Formu bırakılır. İş yeri adreslerine yapılan teslimatta ise; iş yerinde kişinin kendisi, sekreter, asistan, güvenlik görevlisi, muhaberat v.b. herhangi bir çalışanına adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir.

 
 

Tecrübeli uzman personelimiz ve profesyonel ekipman ile gönderileriniz ilgili kişi veya kuruma titizlik ve güvenle ulaşır. 

Zamanın çok önemli olduğu iş akışında kurye taşıma ve ulaştırma ihtiyaçlarınıza hızla ve tam zamanında hizmet veriyoruz. 

Tecrübe, modern altyapı, profesyonel ekip ve ekipman ile kurye ihtiyaçlarınıza minimum maliyetli çözümler. 

Ana Sayfa  -  Firma Profili  Hizmetlerimiz   -   Referanslarımız   -   Bize Ulaşın                                                                                                          Copyright 2015 | Kayseri Kurye Dağıtım Hizmetleri